Naujienos

ISM renginiai moksleiviams


ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas vasario - kovo mėnesiais kviečia moksleivius dalyvauti šiuose renginiuose:

PROJEKTAS „I SEEK MORE 60 SEC“ (KAUNE IR VILNIUJE)

Projekto metu moksleiviams bus pristatomas „Elevator Pitch“ metodas, moksleiviai mokysis pristatyti save, pateikti save socialinėse erdvėse ar darbo pokalbyje, lavins gebėjimus generuoti, pristatyti ir parduoti idėjas. Moksleiviai turės galimybę atskleisti save įvairių praktinių užduočių bei kūrybinių sesijų metu.

Daugiau informacijos ir registracija http://www.iseekmore.lt

 

ISM ATVIROS PASKAITOS (KAUNE IR VILNIUJE)

Kuo pamoka skiriasi nuo paskaitos? Ką studentai veikia universitete? Kaip atrodo jų "klasės"? Į šiuos bei kitus klausimus atsakymus rasite ISM Atvirose paskaitose!

Daugiau informacijos ir registracija www.ism.lt/AP2014P

 

WEB SEMINARAI

Kovo mėnesį dalinsimės su Jumis trimis ISM populiariausiomis 2013 metų paskaitomis. Užsiregistruokite ir išgirskite dėstytojų įžvalgas apie ekonomiką ir politiką, tarptautinę komunikaciją bei globalizaciją.

Daugiau informacijos ir registracija www.ism.lt/web-seminarai

 

RENGINYS „STUDENTAI MOKSLEIVIAMS“ (VILNIUS)

Renginio metu moksleiviai turės galimybę susipažinti su kūrybiškais ir versliais ISM studentais, turės unikalią progą pasiklausyti studentų vedamų paskaitų, dalyvauti diskusijose bei sužinoti, ką studentai veikia universitete, kokių dalykų mokosi bei kaip save realizuoja ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

Daugiau informacijos ir registracija http://www.ism.lt/studentaimoksleiviams

 

DIDŽIAUSIAS INOVACIJŲ RENGINYS LIETUVOJE INNOFESTIVAL 2014

Kovo 1 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete Vilniuje vyks didžiausias inovacijų renginys Lietuvoje „INNOFESTIVAL 2014“. Jame inovacijų ir kūrybingumo guru dalysis žiniomis ir patirtimi apie inovacijų ir technologijų tendencijas pasaulyje, kūrybingumo lavinimo metodus. Renginio įkvepėjai, kultinės knygos „Idėjų knyga“ autorius Fredrik Härén, „GetJar“ įkūrėjas Ilja Laurs ir kiti, stengsis pažadinti Lietuvos jaunimo galvose glūdinčias verslo idėjas ir kūrybingai apjungti technologijų naujoves, verslo galimybes bei žmogiškuosius poreikius jas įgyvendinant.

Daugiau informacijos ir registracija http://www.ism.lt/innofestival

 

 

Visi renginiai yra NEMOKAMI.
2014-02-20