Naujienos

Projektas “Karjeros savaitė”

 

Vasario 24-28 dienomis Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) organizuoja naują projektą „Karjeros savaitė“.

Projekto tikslas - suteikti daugiau žinių apie įvairias profesijas, studijų programas, universitetus bei supažindinti jaunus žmones su galimybėmis baigus mokyklą. 

Tam, kad šie tikslai būtų pasiekti, paskutinę vasario savaitę bus vykdomos trys skirtingo tipo veiklos:

Pirmiausia - kiekvieną dieną www.jod.lt puslapyje, facebook profilyje („Jaunimo organizacija DARBAS“) bei “Interneto žinių” portaluose bus platinami video reportažai apie įvairių profesijų žmones.  

Antra - visos savaitės metu vyks projektas „Misija – studentas“, kurio tikslas - padėti jaunam žmogui priimti tinkamą sprendimą, renkantis universitetinę studijų programą. Todėl šiuo metu yra siekiama, kad mokyklinio amžiaus atstovams būtų suteikta galimybė išklausytas teorines žinias apie universitetus pritaikyti praktikoje ir kartu su studentu dalyvauti jo lankomose paskaitose. Kiekvienam mokiniui, atrankos būdu, bus paskirti studentai, su kuriais jie praleis dieną universitete.  

Trečia - paskaitos ir diskusijos su įvairių profesijų atstovais JOD skyriuose. Dauguma organizacijos skyrių organizuos susitikimus ir diskusijų vakarus su žmonėmis pasirinkusiais neįtikėtinas profesijas, studijų kryptis ir išgirs jų sėkmės istorijas. 

Jeigu susidomėjai ir nori išbandyti studento gyvenimą užpildyk anketą ir lauk kol su Tavimi susisieks JOD atstovai. O jeigu esi studentas ir nori darbą paskaitose ir studentišką gyvenimą parodyti ir moksleiviams, pildyk anketą ir Tu!

Anketą moksleiviams rasi ČIA.

Informacija bus nuolatos atnaujinama, sek ją www.jod.lt bei Jaunimo organizacijos DARBAS socialinio tinklo “Facebook” paskyroje. Jei kils klausimų – rašyk mums info@jod.lt

Daugiau informacijos:

Vaiga Jarašiūtė
Jaunimo organizacija DARBAS
Tel.
8 656 86355
El. p. vaiga.jarasiute@gmail.com

2014-02-19