Naujienos

Informacinis susitikimas

Vyrų ir moterų santykių institutas organizuoja Bendravimo grupes „Pažink save" bei „Aš ir mano karjera" 15 - 18 metų moksleiviams. Kviečiame Jus į informacinį susitikimą su šių grupių vedėjomis antradienį, sausio 28 dieną, 11:40 val., skaitykloje.

 Daugiau informacijos apie grupes:

 Grupė 16-18 metų moksleiviams, svarstantiems apie karjeros pasirinkimą

Norėdami rasti tinkamą karjeros kelią, pirmiausia turime pažinti save. Grupėje dalyviai klausimynų, pratimų bei su kitų grupės dalyvių pagalba geriau pažins save, savo asmenines savybes, vertybes, gabumus, svarbius renkantis karjeros kelią, išmoks sprendimo priėmimo būdų, susipažins su nerimo įveikimo būdais, sudarys savo karjeros planą. Grupę veda psichologė Laura Morkūnienė

 Bendravimo grupė „Pažink save“ 15-18 metų moksleiviams

Psichologinė bendravimo grupė „Pažink save“ yra skirta moksleiviams, norintiems geriau pažinti save, pamatyti save kitų akimis, ieškantiems palaikymo. Grupėje pažinę savo emocijas, vertybes, baimes, stiprybes bei tarpusavio santykius, dalyviai galės geriau suprasti, kodėl kartais nesiseka užmegzti naujos pažinties, susitarti su šeima, kaip galime padėti sau, labiau pasitikėti savimi ir lengviau įveikti kasdienius sunkumus. Grupę veda psichologė Vaida Mažonaitė.

2014-01-26