Naujienos

„Studentas vienai dienai“

Moksleiviai, norintys sužinoti, ką reiškia studijuoti ir kuo paskaitos skiriasi nuo pamokų mokykloje,  kovo 16 - 20 dienomis yra kviečiami dalyvauti „Studento vienai dienai“ veikloje.

 

Šios iniciatyvos tikslas – sudominti vyresnių klasių moksleivius mokslu ir konkrečiomis Vilniaus universiteto studijų programomis. Todėl kviečiame sudalyvauti tikruose akademiniuose užsiėmimuose kartu su esamais studentais. Moksleiviai bent trumpam gali tapti tikrais studentais ir pabūti akademinėje bendruomenėje: stebėti sprendžiamas užduotis, dalyvauti diskusijose, analizuoti mokslinę literatūrą ir kartu su studentais atlikti daugelį kitų užduočių. Tikime, kad moksleiviams tai įdomu ir naudinga siekiant apsispręsti, ką studijuoti ateityje.

2015 metų pavasario semestre ši veikla organizuojama kovo 16 - 20 dienomis, tad kviečiame moksleivius aktyviai dalyvauti ir registruotis į sudominusias paskaitas (paskaitų tvarkaraštis, kuriame siūloma pasirinkti iš beveik 200 siūlomų paskaitų!)

 Moksleivių registracija į 2015 m. pavasario sesiją yra vykdoma čia http://www.vu.lt/kviecia/aplankyk/studentas-vienai-dienai/registracija .

Daugiau informacijos apie šią iniciatyvą viešiname čia http://www.vu.lt/kviecia/aplankyk/studentas-vienai-dienai . Kita atvirų paskaitų sesija, kurioje lauksime vyresnių klasių moksleivių, planuojama 2015 m. rudenį.

2015-03-13