Naujienos

,,Išbandyk profesiją"

Kovo 25 – 29 dienomis vyko Vilniaus licėjaus ,,Ugdymo karjerai” koordinatorių inicijuotas projektas ,,Išbandyk profesiją”. Džiugu, kad susipažinti su vienos ar kitos profesijos specifika, stebėti darbą ar net patiems padirbėti pasiūlė daug licėjaus mokinių tėvų ir alumnų! 

Dėkojame  licėjaus mokinių  tėvams: Sondrai Tuinienei ir UAB „SEB investicijų valdymas“ darbuotojų kolektyvui, Gediminui Žukliui  už akademinio piešimo užsiėmimus, Ievai Augustinienei (UAB ,,Mama ir auklė"), Robertui Badarui, Elenai Baužienei  ir Lazdynų Greitosios pagalbos ligoninės darbuotojams, Žanetai Poškuvienei ir UAB „Eli Lilly Lietuva“ darbuotojų kolektyvui, Danguolei Kevličienei ir „Thermo Fisher scientific" darbuotojų kolektyvui,Tatjanai Sipko ir UAB „Blue Bridge“ darbuotojų kolektyvui, doc. dr. Aušrai Valiūnienei (VU Fizikinės chemijos katedra), Vaivai Rimienei (psichologija Lietuvos Edukologijos Universitete), Ingai Saukienei ir naujienų portalo „Delfi“ redakcijos darbuotojų kolektyvui, Dianai Jatužienei, Jurgitai Verikienei (UAB „Socialinės informacijos centras“), Linai Rutkauskienei  (VUL Santariškių klinikų Radiologijos centras), Kęstučiui Jankauskui (LR Konstitucinis Teismas), Tumui Mazūrui ir Architektų grupės „Unitectus“ darbuotojų kolektyvui, Rasai Mazūrienei (Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija), Aušrai Bieliauskienei ir Odontologijos klinikos „Denticija“ darbuotojų kolektyvui, Rolandui Pletkui (UAB ,,Makveža"), Jelenai Čelutkienei ir VUL Santariškių klinikų Kardiologijos skyriaus darbuotojoms, Dovilei Vinskienei ir UAB „Skonis ir kvapas“ darbuotojų kolektyvui.

     Dėkojame  licėjaus alumnams už darbo stebėjimo  ir  praktikų organizavimą: Ievai Rainytei ir UAB ,,Arginta Engineering" darbuotojų kolektyvui, Vyčiui Jurkoniui ir „Freedom House“ biuro darbuotojams, Ingai Baranauskaitei, Vidaus ligų rezidentei Santariškių klinikose, Sigitai Sriubaitei, Danieliui Dolgich ir DLEGALS Law Office darbuotojų kolektyvui, Mantui Paliuliui (Glencore International, Londonas) ir Ian Cranston - Managing Partner for Ince & Co. Monaco SARL už Gabrielės Gecevičiūtės tarptautinės teisės darbo praktiką Monake, Eglei Marijai Ramanauskaitei, Daliui Kučiauskui ir Biochemijos instituto darbuotojų kolektyvui, Laimai Mieželienei ir Šeimos klinikos „Sveika pradžia“ darbuotojų kolektyvui, Romualdai Stragienei ir UAB ,,BIOK laboratorija" darbuotojų kolektyvui, Albinui Plėšniui. Dėkojame Tumui Beinortui, Vytautui Miežiui, Ievai Rainytei, Rusnei Didžiulytei, Pauliui Mieželiui, Julianai Vorono ir kitiems, galbūt mums nežinomiems  alumnams, padėjusiems organizuoti licėjaus ugdymo karjerai projektą „Išbandyk profesiją“.

      Kaip  vyko  projektas,  kaip  sekėsi  licėjaus  mokiniams  susipažinti  su  pasirinkta  profesija  ir  kokių  minčių  jiems sukėlė  stebėta  praktika, netrukus  galėsite  paskaityti  plačiau    ,,Ugdymo  karjerai“  skyriuje  ,,Metraštis“.

2013-04-12